O nás

DMI-INVESTMENT se zabývá investičním poradenstvím a finančním plánováním. Investice tvoří srdce finančních plánů a proto společnost klade důraz na dlouhodobou ochranu a tvorbu majetku prostřednictvím otevřených podílových a ETF fondů.

Společnost vznikla v roce 2014 ve Zlíně jako nezávislá poradenská společnost. Zakladetelé firmy sbírali zkušenosti a vědomosti  více než deset let. Pracovali jako obchodní zástupci a manažeři v různých bankách, pojišťovnách, MLM společnostech  a poolech pro finanční produkty. V této době pochopili, že standardní chování a praktiky finančních institucí a poradců nejsou vždy slučitelné se zájmy klientů.

Investiční pravidla, stejně jako pravidla dlouhodobě úspěšných investorů jsou základem každého finančního plánu DMI-INVESTMENT.

 

Principy

Principy
ŘÍDÍME SE FILOZOFIÍ BRATŘÍ BAŤŮ. V roce 1936 J.A.Baťa v jednom ze svých vystoupení před kamerou rozebral způsob, jakým vnímal souvislosti mezi oborem svého podnikání a potřebou lidí vlastnit produkty firmy Baťa.  Při porovnání výkonnosti ševcovského řemesla s obutím lidí ve světě (na každého člověka na světě připada...Přečíst článek