O nás

Firma DMI-INVESTMENT se zabývá investičním poradenstvím. Pomáhá lidem budovat a chránit jejich majetek prostřednictvím otevřených podílových fondů a ETF fondů. Našimi klienty jsou dlouhodobí investoři. Neobchodujeme na burze a z principu se vyhýbáme jakýmkoliv spekulacím.

Zkušenosti a vědomosti jsme sbírali více než deset let jako obchodní zástupci a manažeři v různých bankách, pojišťovnách, MLM společnostech, poolech pro finanční produkty. Každý obchod by měl být vždy oboustranně výhodný. Abychom se mohli řídit tímto základním principem, museli jsme se vydat vlastní cestou a založit si firmu.

Naším vzorem v podnikání jsou bratři Baťovi. Sloužit lidem a spolupracovat s nimi. To je stěžejní myšlenka jejich podnikatelské filozofie, kterou s nimi sdílíme. Nejvyšší kvalita za nejnižší cenu. V těchto slovech se skrývá úspěch značky Baťa.

Jak se pozná kvalitní služba v oblasti investic? Jednoduše, podle kladného vývoje stavu majetkového účtu klienta. Velkou brzdou jsou však různé druhy poplatků, především tzv. vstupní poplatky. Ty mohou zabránit pozitivnímu růstu majetku i na několik let dopředu.

V DMI-INVESTMENT klienti žádné vstupní poplatky neplatí, ať už  se jedná o jednorázovou nebo pravidelnou investici. Nejvyšší kvalita za nejnižší cenu a spokojený klient, kterému roste majetkový účet. Vše v duchu baťovské podnikatelské etiky.